ספק מורשה של משרד הבטחון

השכרת מטוס פרטי

 
         
        מחפשים השכרת מטוס פרטי לזמן מוגבל? חברת טמיר נתיבי אוויר יספקו לכם זאת ובנוסף שירותים נלווים. לחברת טמיר נתיבי אוויר חשוב שהלקוח יהיה מרוצה ושבע רצון. כל הבקשות והמאווים שלך הם העבודה שלנו. אם אתה חפץ בנסיעה לצורך עסקים או בנסיעה עם המשפחה לחופשה, אנחנו נעשה הכול בכדי שתגיע ליעד שלך בבטחה כאשר כל הדרך תחוש שלווה, נוחות וביטחון. השירות שלנו מתחיל עוד מהבית, נשלח אליך לימוזינה שתאסוף אותך ואת הכבודה שלך לשדה התעופה, שם יחכו לך נציגים מטעם החברה שיעבירו אותך למטוס באופן הנוח ביותר. כל שעליך לעשות הוא לעבור בביטחון, אנחנו נדאג לעלות את החפצים שלך לתא המטען ונחכה להמראה. שירות השכרת מטוס פרטי או השכרת מסוק כוללת שירותים נלווים לפי בקשתך, במטוס או במסוק יחכה לך צוות אווירי אדיב ומקצועי שיגיש לך אוכל כשר וטרי, לפי טעמך האישי. טייס עם ניסיון אווירי של שנים יוצא חיל האוויר, כיסאות נוחים, מיזוג אוויר נעים ועוד.

שירות מפנק

השירותים שלנו לא מסתיימים בהגעה ליעד, טמיר נתיבי אוויר יספקו עבורך אבטחה צמודה אם תרצה, שירות לימוזינה עד בית המלון שנזמין עבורך במידה ותחפוץ בכך. כמו כן, במידה והחופשה שלך היא לצורכי הנאה נארגן לך מדריך טיולים לטיול מהנה ומלמד ביעד שבחרת. אם תהיה מעוניין להירגע אחרי טיסה ארוכה, נארגן עבורך טיפולי ספא מענגים שיהפכו את הטיול שלך לרגוע יותר. טמיר נתיבי אוויר מאמינים כי הביטחון של הלקוח הוא מעל הכול, לכן חשוב לנו לאמור לך שבמידה ותרצה, תוכל להזמין שירות של טיסה רפואית. כאזרחים ישראליים כשאנחנו נמצאים בחו"ל לצורכי הנאה או חופשת עסקים, אנחנו לא נוהגים לחשוב על השלכות רפואיות. אנחנו חשבנו על זה בשבילך והשארנו את האופציה פתוחה למקרה הצורך.

תרגיש כמו סלב

טמיר נתיבי אוויר זו חברת תעופה ישראלית עם ניחוח מחו"ל. אצלנו תקבל שירות מדרגה ראשונה, כמו של סלב VIP . נספק עבורך כל צורך וכל בקשה, כי אנחנו כאן רק למענך. טמיר נתיבי אוויר מורשים להמריא מכל יעד ולנחות בכל יעד בכל שעה ובכל זמן. התקשר עכשיו לפגישת יעוץ.  

נמל התעופה שדה דב, תל אביב

1800-800-441 :TEL

 

E-mail: info@tamir-air.co.il
השכרת מטוסים ומסוקים  טיסה במסוק  טיסות טיולים  טיסות מנהלים ועסקים  טיסות פרטיות בארץ  טיסות פרטיות לחו"ל  מטוס מנהלים  מטוס פרטי  תצלומי אוויר  טיסה פרטית במסוק  השכרת מטוס פרטי  מטוס פרטי לקפריסין  טיסות עסקים פרטיות  צילום אווירי  טיסות פרטיות לאילת  מטוסים פרטיים  טיסה פרטית לקפריסין  טיסה פרטית לאירופה  טיסה פרטית בשמי הארץ  השכרת הליקופטר  טיסה פרטית לחו"ל  מטוס פרטי לכרתים  טיסה פרטית לאילת  טיסות פרטיות בישראל  צילומי אוויר  טיסה בשמי הארץ  טיסות בשמי הארץ  טיסות כיף  טיסת חוויה  טיסות בשמי ישראל  

פרופיל - עיצוב גרפי