ספק מורשה של משרד הבטחון

טיסה בשמי הארץ

 
         
        טיסה בשמי הארץ

אומרים שאין חוויה מרשימה יותר , עוצרת נשימה יותר מאשר טיסה , "לעוף כמו ציפור" הוא אחד המשפטים הכי נפוצים שרוצים לתאר את הרגשת החופש האולטימטיבי , כל מי שחווה אי פעם את חווית  הטיסה יודע לספר על ההתרגשות האוחזת את המועמדים לטוס עוד מרגע ההמתנה לטיסה על הקרקע דרך העלייה למטוס ועד למחיתה הבטוחה .
טיסה בשמי הארץ היא חוויה יוצאת דופן ,נופיה המרהיבים של ארצנו הקטנטונת משאירים טעם של עוד , במהלך הטיסה בשמי הארץ יינתנו ללקוחות טמיר נתיבי אוויר כל התנאים הכי טובים להשלמת טיסה נעימה ובעיקר בטוחה.

איך בוחרים בחברת טיסה לטיסה בשמי הארץ ?

ישנם מספר קריטריונים עליהם לא ניתן לוותר על מנת לוודא שטיסה בשמי הארץ תהיה עבורכם הרפתקה נעימה ובלתי נשכחת , ראשית כל הנושא הבטיחותי – נושא הבטיחות מתחלק לשני חלקים עיקריים ,הראשון הוא יכולת הביצועית של הצוות המקצועי , יש לבדוק מבעוד מועד לגבי יכולות הטיסה המקצועיות של הטייסים , חשוב לדעת עד כמה ניסיון יש לטייס שאנו מפקידים את חיינו בידיו, חשוב מאוד לא להתבייש ולהתייעץ ולקבל חוות דעת לגבי אותו הטייס , היות ומדובר בטיסה פרטית , כזאת שאנו יכולים לדעת מראש מי הוא הטייס , להבדיל מטיסה מסחרית בה אנו מקבלים את הטייס ללא יכולת לבדוק את יכולותיו.

דבר נוסף שחשוב מאין כמותו לבדוק בהשכרת מטוס או מסוק פרטי לטיסות בשמי הארץ או לחוץ לארץ היא נושא בטיחות התחזוקה של אותו מטוס, חשוב לבדוק מי נותן את שירותי התחזוקה לאותה חברה, ומי הוא הגוף האחראי על התחזוקה של אותו כלי טייס.

למה כדאי לטוס בטמיר נתיבי אוויר ?

משום שטיסה בטמיר נתיבי אוויר היא טיסה חווייתית מצד אחד ובטוחה מצד שני , הצוות המקצועי הוא בעל ניסיון רב שנים בהטסת מטוסים ומסוקים , כל כלי הטייס שברשות טמיר נתיבי תעופה נבדקים ומטופלים על ידי מיטב אנשי המקצוע .
ניתן להשכיר מטוסים או מסוקים לכל המטרות החל מטיסות חוויה ועד לטיסות עסקים .
 

נמל התעופה שדה דב, תל אביב

1800-800-441 :TEL

 

E-mail: info@tamir-air.co.il
השכרת מטוסים ומסוקים  טיסה במסוק  טיסות טיולים  טיסות מנהלים ועסקים  טיסות פרטיות בארץ  טיסות פרטיות לחו"ל  מטוס מנהלים  מטוס פרטי  תצלומי אוויר  טיסה פרטית במסוק  השכרת מטוס פרטי  מטוס פרטי לקפריסין  טיסות עסקים פרטיות  צילום אווירי  טיסות פרטיות לאילת  מטוסים פרטיים  טיסה פרטית לקפריסין  טיסה פרטית לאירופה  טיסה פרטית בשמי הארץ  השכרת הליקופטר  טיסה פרטית לחו"ל  מטוס פרטי לכרתים  טיסה פרטית לאילת  טיסות פרטיות בישראל  צילומי אוויר  טיסה בשמי הארץ  טיסות בשמי הארץ  טיסות כיף  טיסת חוויה  טיסות בשמי ישראל  

פרופיל - עיצוב גרפי