ספק מורשה של משרד הבטחון

טיסות בשמי הארץ

 
         
        טיסות בשמי הארץ

חווית הטיסה היא חוויה יוצאת דופן , על כך יעידו כל אלה שאי פעם עלו למטוס או למסוק, הזמר מאיר אריאל הגדיר את החוויה של ביקור בשדה התעופה כטיפול נפשי , אך כיום טיסות הן עניין שבשגרה וניתן לשכור מטוסים או מסוקים פרטיים לצרכים שונים ומשונים .
נמאס לכם מהפקקים ? אין שום בעיה , ניתן להגיע כיום ממקום למקום בעזרת טיסות בשמי הארץ , יש כיום מספר רב של אפשרויות נחיתה ברחבי הארץ כך שניתן בקלות לעקוף את הפקקים או במקרה הצורך להגיע ממקום למקום בצורה מהירה הרבה יותר.

בא לכם לפנק מישהו יקר ללבכם ? חברת טמיר נתיבי אוויר תטיס אתכם לחוויה שלא תשכחו בין אם זה במסוק או בין אם זה במטוס , תוכלו ליהנות מטיסות בשמי ישראל ולהרגיש נפלא .
זקוקים לטיסה עסקית דחופה ? אין שום בעיה , צוות הטיסה של טמיר נתיבי אוויר יטיסו אתכם בצורה בטוחה ומהירה אל היעד שלכם , ניתן להזמין טיסות בשמי הארץ עשרים וארבע שעות ביום במשך כל ימות השבוע , כמו כן חברת טמיר נתיבי אוויר תדאג לכם במקרה הצורך לבתי מלון , השכרת רכב להגיע ממקום הנחיתה אל היעד וכולי.

איך בוחרים עם מי לטוס ?

על בטיחות לא מתפשרים ! חשוב מאוד לוודא לפני שמשכירים מטוס פרטי או מסוק לטיסות בשמי הארץ מי נותן אחריות לבטיחות כלי הטייס , ניתן לברר מראש שרמת התחזוקה היא אכן רמת תחזוקה גבוהה ואיכותית , דבר נוסף שחשוב לבדוק הוא לגבי צוות האוויר , הטייסים שאנו מפקידים את חיינו בידם , מה רמת ניסיונם , מומלץ לבדוק ולהתייעץ מראש לפני שעולים לטיסה .

טיסות בשמי הארץ עם טמיר נתיבי אוויר

חברת התעופה טמיר נתיבי אוויר תסייע לכם ותעניק לכם את חווית הטיסה המושלמת , החל מכול התנאים שכוללים את ההכנה לטיסה , צוות דיילים יפנק אתכם במהלך הטיסה בסבר פנים יפות ובסבלנות .
על בטיחות אנו לא מתפשרים , צוות טייסים מנוסה ואחראי יטיס אתכם בבטחה לכל יעד .
 

נמל התעופה שדה דב, תל אביב

1800-800-441 :TEL

 

E-mail: info@tamir-air.co.il
השכרת מטוסים ומסוקים  טיסה במסוק  טיסות טיולים  טיסות מנהלים ועסקים  טיסות פרטיות בארץ  טיסות פרטיות לחו"ל  מטוס מנהלים  מטוס פרטי  תצלומי אוויר  טיסה פרטית במסוק  השכרת מטוס פרטי  מטוס פרטי לקפריסין  טיסות עסקים פרטיות  צילום אווירי  טיסות פרטיות לאילת  מטוסים פרטיים  טיסה פרטית לקפריסין  טיסה פרטית לאירופה  טיסה פרטית בשמי הארץ  השכרת הליקופטר  טיסה פרטית לחו"ל  מטוס פרטי לכרתים  טיסה פרטית לאילת  טיסות פרטיות בישראל  צילומי אוויר  טיסה בשמי הארץ  טיסות בשמי הארץ  טיסות כיף  טיסת חוויה  טיסות בשמי ישראל  

פרופיל - עיצוב גרפי