ספק מורשה של משרד הבטחון

טיסות בשמי ישראל

 
         
        טיסות בשמי ישראל

הטיסה, אחת מהאטרקציות הגדולות ביותר הקיימות בעולם הזה , הרצון לריגושים , הצורך שלנו כבני האדם לעשות משהו שהוא יוצא דופן, שיש בו מן הסיכון, כל זה ועוד מעמידים את חווית הטיסה כאחת החוויות שתזכרנה לשנים רבות .

טיסות בשמי ישראל הפכו בשנים האחרונות לנחלת הכלל , מה שנראה עד לא מזמן כחוויה לעשירים בלבד מותרת היום לכל אחד , אולם חברת התעופה טמיר נתיבי אוויר מעניקים ללקוחות את חווית הטיסה לא רק לצורכי כיף בלבד אלה גם לצרכים אחרים לעיתים הכרחיים .
אז למה להיתקע בפקקים ? המון אנשי עסקים ולא רק, מנצלים את השמיים לניהול נכון יותר של הזמן שלהם , טיסות בשמי ישראל מאפשרות כיום לנוע ממקום למקום בלי לבזבז זמן מיותר בדרכים ובצורה נוחה ובטוחה , בארץ יש כיום מספר רב של מנחתים , מה שמאפשר את יכולת הנחיתה כמעט בכל מקום בארץ  ,ומשם החברה תעמיד לרשות לקוחותיה את האפשרות לרכב שייקח אתכם  ליעדכם .

בא לכם להתפנק או לפנק מישהו  קרוב לליבכם ? טיסות בשמי ישראל הפכו כאמור לאטרקציה שכל אחד יכול לחוות אותה , צוות חברת התעופה טמיר נתיבי אוויר יעניקו לכם את הפינוק האולטימטיבי , החל מיחס מפנק ומענה לכל הצרכים שלכם על ידי צוות הדיילים , שירות לימוזינה שתחכה לכם על משטח הנחיתה ותסיע אתכם למחוז חפצכם ועד שיתוף פעולה עם בתי מלון להשלמת יום מדהים ובלתי נשכח.

בטיחות בראש ובראשונה !

אין סיבה שטיסות בשמי הארץ לא יהיו חוויה בטוחה , בבחירתכם חברת תעופה שתטיס אתכם חשוב מאוד לבדוק מראש מי הם צוות הטייסים  ? עד כמה הם מנוסים ? מומלץ מאוד לקבל המלצות לפני השכרת הטיסה .
חשיבות עליונה לבדוק את רמת תחזוקת כלי הטיסה עומדים לרשות חברת התעופה , מי מטפל במטוסים ובמסוקים ובאיזה סטנדרטים ?

טיסות בשמי ישראל ב"טמיר נתיבי אוויר"

כי רמת הבטיחות  עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר ! אצלנו צוות הטייסים בוגרי חיל האוויר יטיסו אתכם בנוחות ובביטחון ליעדכם במקצועיות ובאהבה .

 

נמל התעופה שדה דב, תל אביב

1800-800-441 :TEL

 

E-mail: info@tamir-air.co.il
השכרת מטוסים ומסוקים  טיסה במסוק  טיסות טיולים  טיסות מנהלים ועסקים  טיסות פרטיות בארץ  טיסות פרטיות לחו"ל  מטוס מנהלים  מטוס פרטי  תצלומי אוויר  טיסה פרטית במסוק  השכרת מטוס פרטי  מטוס פרטי לקפריסין  טיסות עסקים פרטיות  צילום אווירי  טיסות פרטיות לאילת  מטוסים פרטיים  טיסה פרטית לקפריסין  טיסה פרטית לאירופה  טיסה פרטית בשמי הארץ  השכרת הליקופטר  טיסה פרטית לחו"ל  מטוס פרטי לכרתים  טיסה פרטית לאילת  טיסות פרטיות בישראל  צילומי אוויר  טיסה בשמי הארץ  טיסות בשמי הארץ  טיסות כיף  טיסת חוויה  טיסות בשמי ישראל  

פרופיל - עיצוב גרפי