ספק מורשה של משרד הבטחון

טיסות כיף

 
         
        טיסות כיף

מי לא חלם להטיס מטוס פעם אחת בחייו ? נכון שבטיסות פרטיות לא מטיסים מטוס באופן עצמאי , אך לעיתי זה מרגיש הכי קרוב שאפשר , כאשר מדובר במסוקים פרטיים זה אפילו קרוב עוד יותר, חברת טמיר נתיבי אוויר היא מעניקה ללקוחותיה את החוויה הבלתי נשכחת של טיסות כיף שמגשימות חלומות לכם וליקירים שלכם.

אז אילו סוגי טיסות ניתן לקבל אצל טמיר נתיבי תעופה ?

ראשית כל טיסות כיף , מה זה אומר בעצם ? לקחתם כבר את בן או בת הזוג שלכם לכל מסעדה רומנטית אפשרית , קניתם את התכשיטים הכי מפוארים , אך מה יישאר בזיכרון בעוד מספר שנים ? טיסת חוויה וכיף בשמי ארץ ישראל יעניקו ליקירים שלכם את הזיכרון ואת החוויה הבלתי נשכחת , את המתנה המקורית ביותר שיכלו לקבל .

אתם מוכרחים להגיע לפגישה דחופה או לסגור עסקה כל שהיא והכביש פקוק? גם לזה יש פתרון , חברת התעופה מספקת שירותי טיסה בשמי הארץ וגם מחוץ לארץ במשך עשרים וארבע שעות ביממה ובמשך שבעה ימים בשבוע , ניתן לעקוף את הפקקים מלמעלה ולהגיע אל הפגישה בצורה מהירה ובצורה בטוחה .

טיסות תיירותיות בארץ ! בא לכם לפנק בטיסות כיף אורחים שהגיעו מחוץ לארץ? חברת טמיר נתיבי אוויר תעניק לכם את החוויה התיירותית הכי נפלאה שתוכלו לקבל , היתרון בטיסות אלה הוא שניתן להגיע למספר רב של מקומות תיירותיים בארץ ובסוף עוד יישאר מספיק זמן לנוח בבית המלון .

לא מתפשרים על הבטיחות בטיסות כיף

בטמיר נתיבי אוויר יש את הצוות הכי מנוסה שידאג להטיס אתכם בשלום ובביטחון למחוז חפצכם , הידע שצברו טייסי החברה בחיל האוויר מקנה יתרון ובטחון גדול , עוד חשוב לציין שכלי הטייס של החברה עומדים בכל התקנים והקריטריונים הכי מחמירים של התחזוקה , לחברה רישיון תעופה אזרחי החל משנת 2004 .

טיסות הכיף של טמיר נתיבי תעופה

אצלנו דואגים ללקוחות החל מרגע ההכנה לטיסה דרך פינוק של צוות הדיילים ועד לנחיתה הבטוחה , שירות איכותי , אמין ומקצועי.
 

נמל התעופה שדה דב, תל אביב

1800-800-441 :TEL

 

E-mail: info@tamir-air.co.il
השכרת מטוסים ומסוקים  טיסה במסוק  טיסות טיולים  טיסות מנהלים ועסקים  טיסות פרטיות בארץ  טיסות פרטיות לחו"ל  מטוס מנהלים  מטוס פרטי  תצלומי אוויר  טיסה פרטית במסוק  השכרת מטוס פרטי  מטוס פרטי לקפריסין  טיסות עסקים פרטיות  צילום אווירי  טיסות פרטיות לאילת  מטוסים פרטיים  טיסה פרטית לקפריסין  טיסה פרטית לאירופה  טיסה פרטית בשמי הארץ  השכרת הליקופטר  טיסה פרטית לחו"ל  מטוס פרטי לכרתים  טיסה פרטית לאילת  טיסות פרטיות בישראל  צילומי אוויר  טיסה בשמי הארץ  טיסות בשמי הארץ  טיסות כיף  טיסת חוויה  טיסות בשמי ישראל  

פרופיל - עיצוב גרפי