ספק מורשה של משרד הבטחון

טיסות עסקים פרטיות

 
         
        יש לך פגישה דחופה שמצריכה טיסה? טמיר נתיבי אוויר ישרתו אותך ויאפשרו לך להיות ערני ונינוח בפגישה. השירותים הנלווים שלנו מקנים עבור הלקוח את הנוחות המקסימאלית שניתן לחוות בטיסה. אנחנו נשמח להקל עליך ולשלוח הסעה שתאסוף אותך מהבית ותסיע אותך לשדה התעופה. בשדה נחסוך ממך את כאב הראש של הבירוקרטיה, תצטרך רק לעבור בביטחון ומשם ישירות למטוס שלנו. המטוסים שלנו מתואמים עבור טיסות עסקים פרטיות.ו/או טיסה פרטית תוכל לחוות טיסה במטוס מפואר ומרווח, מיזוג אוויר, כיסאות נוחים ושירות אדיב מצוות החברה שלנו. טמיר נתיבי אוויר מציעים לך לטוס בסטייל בשירות VIP , תוכל לקבל מחלקת עסקים שלמה רק בשבילך. במטוס, במידה ותרצה, נגיש לך קייטרינג עשיר, טרי ואיכותי שיתאים לחך האישי שלך.

קשובים ללקוח

בנחיתה ביעד נוכל להמשיך לשרת אותך לפי רצונך, השירותים שלנו כוללים הזמנת בתי מלון, הזמנת מקום במסעדות הטובות ביותר ועוד. במידה ותהיה מעוניין גם בטיסה חזור, נוכל להמתין לך ביעד ולהטיס אותך חזרה. טמיר נתיבי אוויר גמישים וקשובים ללקוח, כל בקשה ורצון שלך יילקחו בחשבון. אנחנו מאמינים שהלקוח הוא זה שקובע, אנחנו עובדים עם סטנדרטים גבוהים ומתאמצים שכל לקוח יהיה מרוצה. יש לנו לקוחות קבועים שטסים איתנו כבר זמן רב, לקוחות הללו נמצאים בתוך מועדון לקוחות הזהב היוקרתי של טמיר נתיבי אוויר. מאחר ואנחנו כבר מכירים את העדפותיהם של הלקוחות החוזרים שלנו, נוכל לספק עבורם את הטיסה הנוחה ביותר ולהקל עליהם כמה שאפשר בכדי שהם יוכלו ליצור לעצמם חוויות. לקוחות הזהב יוכלו ליהנות משיתוף הפעולה שלנו עם חברות תעופה פרטיות בינלאומיות, כך תהיה להם אפשרות רחבה יותר לנחיתה או עגינה כשמדובר בכלי שיט.

לסיכום

הדרך הבטוחה והנוחה ביותר עבור טיסות עסקים פרטיות היא עם חברת טמיר נתיבי אוויר. מיטב הטייסים המובחרים, המטוסים הכי בטוחים, צוות אדיב בעל מודעות שירותית גבוהה ושירותים נלווים ברמה הגבוהה ביותר. טמיר נתיבי אוויר זה בדיוק מה שאתם צריכים בכדי להקל על עצמכם. הטיסות שלכם מעולם לא נראו קלות ונוחות כאלה. השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם. 

נמל התעופה שדה דב, תל אביב

1800-800-441 :TEL

 

E-mail: info@tamir-air.co.il
השכרת מטוסים ומסוקים  טיסה במסוק  טיסות טיולים  טיסות מנהלים ועסקים  טיסות פרטיות בארץ  טיסות פרטיות לחו"ל  מטוס מנהלים  מטוס פרטי  תצלומי אוויר  טיסה פרטית במסוק  השכרת מטוס פרטי  מטוס פרטי לקפריסין  טיסות עסקים פרטיות  צילום אווירי  טיסות פרטיות לאילת  מטוסים פרטיים  טיסה פרטית לקפריסין  טיסה פרטית לאירופה  טיסה פרטית בשמי הארץ  השכרת הליקופטר  טיסה פרטית לחו"ל  מטוס פרטי לכרתים  טיסה פרטית לאילת  טיסות פרטיות בישראל  צילומי אוויר  טיסה בשמי הארץ  טיסות בשמי הארץ  טיסות כיף  טיסת חוויה  טיסות בשמי ישראל  

פרופיל - עיצוב גרפי