ספק מורשה של משרד הבטחון

טיסת חוויה

 
         
      טיסת חוויה

דמיינו לעצמכם מה אתם מרגישים לפני ההגעה לשדה התעופה בדרך לטיסת צ'רטר לחופשה חלומית , עכשיו נסו לדמיין מטוס או מסוק שעומד אך ורק לרשותכם , חווית הטיסה היא חוויה יוצאת דופן ,השיוט בין שמיים לארץ , המבט על הארץ היפה שלנו ממעוף הציפור מאפשר לחוות חוויה עילאית שאינה משתווה לשום דבר אחר.

חברת התעופה טמיר נתיבי אוויר מאפשרת לכם טיסת חוויה שייחרט בזיכרונכם במשך זמן רב , בחייכם כבר הענקתם לבן או בת הזוג שלכם המון מתנות בלתי נשכחות , הזמנתם את הארוחה הכי מלכותית , קניתם את האוטו שהם חלמו עליו , אבל אין משהו שירגיש וירגש כמו טיסת חוויה .

אילו סוגי טיסות טמיר נתיבי אוויר מציעה ?

מעבר לטיסת חוויה שהיא סוג של טיסת כיף ,ניתן להשכיר מטוסים ומסוקים למספר רב של מטרות. טיסת עסקית- קרה לכם שמיהרתם לפגישה חשובה שגורלית לעתידכם העסקי וברדיו מודיעים על פקקי ענק בדרך ? יש פתרון , ניתן לעקוף את הפקקים מהאוויר , להגיע ממקום למקום בטיסה , חברת טמיר נתיבי אוויר תארגן לכם את הטיסה הכי נוחה ואיכותית שיש, תשכיר עבורכם רכב על מנת להגיע ממקום הנחיתה עד ליעד הפגישה ותחסוך לכם המון זמן מיותר.

טיסה תיירותית – אורחים יכולים לנצל את הזמן המועט שיש להם בארץ על מנת להגיע למספר רב של מקומות תיירותיים , את הזמן ניתן לחסוך כמובן בטיסה , ניתן ביום אחד לבקר בירושלים  , באילת ולקנח את היום בישיבה בבית קפה על הטיילת בתל אביב.

בטיחות קודמת לכל !

על מנת שטיסות כיף וחוויה תיזכר בסופו של יום כחוויה טובה חשוב לבדוק היטב את נושא הבטיחות של חברת התעופה , חברת טמיר נתיבי אוויר מחזיקה ברישיון תעופה אזרחי החל משנת 2004, לרשות החברה עומד צוות טייסים איכותי ומקצועי , בוגרי חייל האוויר הישראלי .
על התחזוקה של כלי הטייס אמונים אנשי המקצוע הטובים ביותר שיעניקו לכם טיסת חוויה בטוחה , שירות אמין ומקצועי לשביעות רצון הלקוחות.
 

נמל התעופה שדה דב, תל אביב

1800-800-441 :TEL

 

E-mail: info@tamir-air.co.il
השכרת מטוסים ומסוקים  טיסה במסוק  טיסות טיולים  טיסות מנהלים ועסקים  טיסות פרטיות בארץ  טיסות פרטיות לחו"ל  מטוס מנהלים  מטוס פרטי  תצלומי אוויר  טיסה פרטית במסוק  השכרת מטוס פרטי  מטוס פרטי לקפריסין  טיסות עסקים פרטיות  צילום אווירי  טיסות פרטיות לאילת  מטוסים פרטיים  טיסה פרטית לקפריסין  טיסה פרטית לאירופה  טיסה פרטית בשמי הארץ  השכרת הליקופטר  טיסה פרטית לחו"ל  מטוס פרטי לכרתים  טיסה פרטית לאילת  טיסות פרטיות בישראל  צילומי אוויר  טיסה בשמי הארץ  טיסות בשמי הארץ  טיסות כיף  טיסת חוויה  טיסות בשמי ישראל  

פרופיל - עיצוב גרפי