ספק מורשה של משרד הבטחון

מטוסים פרטיים

 
         
      חברת טמיר נתיבי אוויר יספקו עבורכם לא רק שירות של מטוסים פרטיים אלא שירות של VIP  בדרך למטוס בשדה התעופה. נקל עליכם את הבירוקרטיה ונקצר את התהליכים, דרכינו תוכלו לעבור את ביקורת הביטחון וביקורת הדרכונים ולעלות על המטוס. כאשר תגיעו ליעד יאסוף אתכם רכב משירותינו שיסיע אתכם לביקורת הגבולות בשירות של VIP. טמיר נתיבי אוויר מספקים עבור הלקוח שירות גבוה ואיכותי העומד בסטנדרטיים עולמיים. חברתנו תספק עבורך את שירותיה בכל זמן נתון לפי צרכיך האישיים. אנחנו יכולים להמריא ולנחות בכל מקום ובכל זמן. אנחנו נספק עבורך לא רק מטוסים פרטיים אלא את כל הצרכים שתזדקק להם מסביב. תקבל שירות אישי מדיילות עם ניסיון של שנים, קייטרינג איכותי, הסעות לשדה התעופה, טיפול במטען אישי ועוד.

הביטחון שלכם חשוב לנו

טמיר נתיבי אוויר מאמינים שהביטחון שלכם הוא מעל הכול, כל המטוסים שלנו עומדים בתקן המחמיר ביותר ומטופלים באופן שוטף על ידי טכנאים. אנחנו דואגים לנוחות מקסימאלית ולהרגשה ביתית ונינוחה. נספק לכם את כל הצרכים שלכם ונוודא כי אתם שבעי רצון בתחילת הטיסה, במהלכה ובסופה. אנחנו מעמידים לשירותכם מספר אופציות, אופציה ראשונה נקראת "קוויקי", שירות הדואג להגעתך לנקודה מסוימת. אופציה שנייה היא טיסה עם שהייה ארוכת טווח, שירות בו המטוס וכל הצוות ממתינים עד מועד חזרתך. ובמידה ותחפצו בטיסה בכיוון אחד נוכל להציע לכם הצעה מוזלת שנקראת ONE LEG.

שירות מקסימאלי

טמיר נתיבי אוויר יעניקו לכם את השירות הטוב ביותר, טיסה פרטית וכל ההטבות הכלולות בתוכו. לפני שאתם בוחרים חברת תעופה פרטית לנסוע איתה, כדאי שתבחנו את כל הפרמטרים. חשוב שלחברה יהיו את כל האישורים והתעודות לפי החוק, שיהיו מנוסים, שיעבדו עם טייסים מנוסים ומקצועיים, דיילות עם שירות אדיב, אוכל כשר ואיכותי, שירותי הסעות, טיפול בכל הנוגע לבירוקרטיה בשדה התעופה, טיפול במטען ועוד. אם תבחרו בטמיר נתיבי אוויר תקבלו את כל השירות הזה ויותר מכך. אנחנו נדאג להטיס אתכם לכל יעד בו תחפצו בבטחה ובנוחות רבה. אנחנו לא מתפשרים על איכות ועובדים עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. צרו עכשיו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.  
 

נמל התעופה שדה דב, תל אביב

1800-800-441 :TEL

 

E-mail: info@tamir-air.co.il
השכרת מטוסים ומסוקים  טיסה במסוק  טיסות טיולים  טיסות מנהלים ועסקים  טיסות פרטיות בארץ  טיסות פרטיות לחו"ל  מטוס מנהלים  מטוס פרטי  תצלומי אוויר  טיסה פרטית במסוק  השכרת מטוס פרטי  מטוס פרטי לקפריסין  טיסות עסקים פרטיות  צילום אווירי  טיסות פרטיות לאילת  מטוסים פרטיים  טיסה פרטית לקפריסין  טיסה פרטית לאירופה  טיסה פרטית בשמי הארץ  השכרת הליקופטר  טיסה פרטית לחו"ל  מטוס פרטי לכרתים  טיסה פרטית לאילת  טיסות פרטיות בישראל  צילומי אוויר  טיסה בשמי הארץ  טיסות בשמי הארץ  טיסות כיף  טיסת חוויה  טיסות בשמי ישראל  

פרופיל - עיצוב גרפי