ספק מורשה של משרד הבטחון

צילומי אוויר

 
         
        צילומי אוויר הם רק טעימה מכל החוויה

חברת טמיר נתיבי אוויר מציעה לכם ליהנות ממטוס או מסוק פרטי לטיסה בשמי הארץ או בחו"ל. איתנו תוכלו לטוס בלי להרגיש שאתם טסים, אנחנו מעניקים ללקוחות שלנו נוחות מרבית ומשרתים אותם כמלכים. המטוסים והמסוקים הפרטיים שלנו מתאימים לכל אחד ולכל מטרה. בין אם אתה מעוניין בנסיעת עסקים, נסיעה ליעד לחופשה או עבור צילומי אוויר לעבודה או להנאתך. החברה שלנו מאמינה שללקוח מגיע לחוות את הטיסה ללא מאמץ, אנחנו נדאג לכל הצרכים האישיים שלך. כרצונך נשרת אותך בשירותים נלווים כגון הסעה לשדה התעופה, טיפול בכבודה האישית שלך, ארוחה עשירה וכשרה ועוד. כמו כן, נוכל לשרת אותך גם ביעד אליו תגיע, בשירות הסעות עד המלון, הזמנת חדר במלון, ארגון מדריך טיולים, נמליץ לך על מסעדות ואף נזמין עבורך מקום, שירותי אבטחה ועוד. טמיר נתיבי אוויר ישרתו אותך באופן האדיב ביותר מפתח ביתך בהלוך עד פתח ביתך בחזרה.

תפתיע מישהו אהוב

במידה ותהיה מעוניין בטיסה ב מסוק פרטי רק לצורך צילומי אוויר, נוכל להטיס אותך בשמחה. באפשרותך לעשות הפתעה למישהו אהוב ולהזמין אותו לטיסה בשמי הארץ. אם תבחרו בנו להטיס אתכם, תוכלו להיות בראש שקט. טמיר נתיבי אוויר מאמינים בביטחון האישי של הלקוח, אנחנו עובדים עם הטייסים המקצועיים ביותר שצברו הרבה שנות ניסיון ושעות טיסה. המטוסים שלנו נבדקים בכל יום על ידי טכנאים מנוסים של התעשייה האווירית. כל עובד שלנו נבדק בקפידה על רקע אישי ובטחוני, אנחנו מאגדים עבורך את הצוות הטוב ביותר שהכרת.

סיור יין אווירי

עם טמיר נתיבי אוויר תוכל לחוות סיור יין במספר יקבים, סיור יין במסוק יחסוך את הזמן נסיעה בין יקב ליקב. כך תוכל להתרשם מנוף עוצר נשימה ומסיפורים תנכיים והיסטוריים על כל יקב. חוויה מרתקת שמשלבת גם טיסה במסוק וגם סיור אווירי ביקבי יין עם תצפית מרהיבה. את "חווית היין הישראלי" מנהלת קבוצה של ישראלים המתמחים בעולם היין. כך תוכל גם ליהנות וגם לרכוש ידע נוסף על עולם היין.

טמיר נתיבי אוויר זו הבחירה המושלמת לכל מה שקשור באוויר, עם בארץ או עם בחו"ל. 
 

נמל התעופה שדה דב, תל אביב

1800-800-441 :TEL

 

E-mail: info@tamir-air.co.il
השכרת מטוסים ומסוקים  טיסה במסוק  טיסות טיולים  טיסות מנהלים ועסקים  טיסות פרטיות בארץ  טיסות פרטיות לחו"ל  מטוס מנהלים  מטוס פרטי  תצלומי אוויר  טיסה פרטית במסוק  השכרת מטוס פרטי  מטוס פרטי לקפריסין  טיסות עסקים פרטיות  צילום אווירי  טיסות פרטיות לאילת  מטוסים פרטיים  טיסה פרטית לקפריסין  טיסה פרטית לאירופה  טיסה פרטית בשמי הארץ  השכרת הליקופטר  טיסה פרטית לחו"ל  מטוס פרטי לכרתים  טיסה פרטית לאילת  טיסות פרטיות בישראל  צילומי אוויר  טיסה בשמי הארץ  טיסות בשמי הארץ  טיסות כיף  טיסת חוויה  טיסות בשמי ישראל  

פרופיל - עיצוב גרפי