ספק מורשה של משרד הבטחון

טיסה במסוק

 
         
        טיסה במסוק לצורכי עסקים או הנאה

זקוקים לשירות של טיסה במסוק לצורכי עסקים? מעוניינים בטיסות נופש או טיסות חוויה? חברת טמיר נתיבי אוויר יספקו עבורכם את השירותים הללו עם צוות מקצועי ומהימן. ברשות טמיר נתיבי אוויר שני מסוקי מנהלים ממוזגים ומרווחים. דרכינו תוכלו להשתמש במגוון שירותים לפי הצרכים האישיים שלכם. טמיר נתיבי אוויר מציעים לכם טיסה במסוק מדגם BELL נוח מאוד לנסיעה, לפי בקשתכם תוכלו לקבל הסעות לשדה התעופה, קייטרינג איכותי, שירותי אבטחה ועוד. טמיר נתיבי אוויר מאמינים שהביטחון של הלקוח הוא מעל הכול. לכן אנחנו עובדים רק עם מקצועיים בתחום, טייסים יוצאי חיל האוויר עם שעות טיסה רבות וניסיון רב. כמו כן, המסוקים שלנו מטופלים על ידי התעשייה האווירית לישראל. כל מסוק נבדק בקפידה על ידי טכנאים מוסמכים לפני כל טיסה וכמובן בזמן מוגדר מראש.

טיסה מנעימה ובטוחה

בטמיר נתיבי אוויר תוכלו לשכוח מהדאגות מאחר ואתם בידיים המקצועיות ביותר בתחום. כפי שאמרנו, תוכלו להשתמש במסוקים שלנו לא רק לצורכי עסקים אלא גם לצורכי הנאה. אין כמו טיסות חוויה בשמי הארץ הפתוחים. תוכלו להכיר לילדים את הארץ שלהם דרך מבט מלמעלה או תוכלו לעשות הפתעה למישהו אהוב. טיסה פרטית מרתקת מאוד ומאפשרת לכם להתחבר אל נוף עוצר נשימה בנוחות וביטחון מרבי. טמיר נתיבי אוויר זמינים עבורכם בכל יום, בכל שעה ובכל מקום. אנחנו יכולים לנחות בכל מקום בארץ לפי מבוקשכם.

הגשמת חלום

רוצים להיראות חשובים ליום אחד? הזמינו טיסה במסוק, כך תוכלו ליהנות ממסלולי סיור אוויריים וגם מהפריווילגיה של טיסה במסוק. אנחנו נשמח לשרת אתכם ולהגשים לכם את החלום. בחברה שלנו דואגים לביטחונכם האישי , יש בידנו רישיון הפעלה מסחרי ומבצעי על פי תקנות רשות התעופה האזרחי. אנחנו נדאג שתגיעו בשלום ליעדכם וכמובן תתענגו על טיסה בטוחה ואיכותית עם כיסא נוח, מיזוג ואפילו קייטרינג לפי טעם אישי.
אז אם אתם רוצים יחס של מלכים, כדאי שתיצרו קשר עם טמיר נתיבי אוויר לקבלת פרטים . רשמו שם, אימייל וטלפון ונדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי. 

נמל התעופה שדה דב, תל אביב

1800-800-441 :TEL

 

E-mail: info@tamir-air.co.il
השכרת מטוסים ומסוקים  טיסה במסוק  טיסות טיולים  טיסות מנהלים ועסקים  טיסות פרטיות בארץ  טיסות פרטיות לחו"ל  מטוס מנהלים  מטוס פרטי  תצלומי אוויר  טיסה פרטית במסוק  השכרת מטוס פרטי  מטוס פרטי לקפריסין  טיסות עסקים פרטיות  צילום אווירי  טיסות פרטיות לאילת  מטוסים פרטיים  טיסה פרטית לקפריסין  טיסה פרטית לאירופה  טיסה פרטית בשמי הארץ  השכרת הליקופטר  טיסה פרטית לחו"ל  מטוס פרטי לכרתים  טיסה פרטית לאילת  טיסות פרטיות בישראל  צילומי אוויר  טיסה בשמי הארץ  טיסות בשמי הארץ  טיסות כיף  טיסת חוויה  טיסות בשמי ישראל  

פרופיל - עיצוב גרפי