ספק מורשה של משרד הבטחון

טיסות טיולים

 
         
        טיסות טיולים עם טמיר נתיבי אוויר

בא לך לנסוע לחו"ל אך קשה לך עם הצפיפות של מטוסי שכר? רוצה להפתיע את בת הזוג ולהעניק לה חוויה של פעם בחיים? טמיר נתיבי אוויר, היא חברת תעופה אזרחית שמעניקה את השירות המקסימאלי שניתן להעניק לפני הטיסה, במהלכה ואחריה. טמיר נתיבי אוויר ילוו אתכם לאורך כל הדרך ויספקו לכם את כל הצרכים והרצונות. החל מהיציאה שלכם מהבית, נשלח לכם הסעה שתסיע אתכם לשדה התעופה. שם נטפל בכבודה שלכם ונחסוך מכם את כל הפרוצדורות המעייפות של שדה התעופה. במטוס תוכלו ליהנות ממטוס שלם רק בשבילכם, כל המטוסים שלנו חדישים ובטוחים. כל מטוס עובד בדיקה מוקפדת מאוד על ידי צוות אווירי של התעשייה האווירית של ישראל. במטוס תפגשו בצוות אדיב ומקצועי, טייס מובחר עם שנות ניסיון וצבירה של שעות טיסה מרובות. דיילות חייכניות שישרתו אתכם במהלך כל שהותכם במטוס ויעניקו לכם אווירה נעימה.

בהמשך לשירותים שאנחנו מעניקים, תוכלו ליהנות מארוחה טעימה של קייטרינג עשיר, איכותי וכשר. נפנק אתכם בשתייה איכותית ומטעמים, כך שלא תאמינו שאתם נמצאים על מטוס. בהגעה ליעד המבוקש, במידה ובחרתם טיסה פרטית עם שהייה ארוכת טווח, נוכל להמתין לכם ביעד עד למועד חזרתכם. ביעד אליו טסתם נוכל להמשיך לשרת אתכם בהזמנת חדר במלון, נארגן עבורכם מדריך טיולים שיראה לך את האתרים המרכזיים ואת כל מה שצריך לראות, נזמין לכם שירותי ספא מענגים, נזמין לכם מקום במסעדות הכי שוות ועוד. מאחר ואנחנו טסים די הרבה אנחנו מכירים את כל מה שנחשב, עם הזמן צברנו חברים לעסקים ושיתופי פעולה רבים. נשמח להקל עליכם בכל הבחירות  בטיול ולהפוך אותו למהנה ביותר.

טיסות טיולים מיועדות ללקוחות שמעוניינים לטוס לנפוש, כפי שנאמר תוכלו לטוס הלוך וחזור איתנו ואף להפחית את עלות הטיסות. במידה ותהיו מעוניינים בטיסה לכיוון אחד לנקודה אחת נשמח לעשות זאת עבורכם.

טמיר נתיבי אוויר ישרתו אתכם בטיסות לטיולים או בטיסות עסקים בדרך הטובה ביותר. אצלנו השירות והביטחון של הלקוח הם מעל הכול. תתחילו בטיסה הראשונה שלכם איתנו ועוד מעט תוכלו להיות חברים במועדון הזהב.


 

נמל התעופה שדה דב, תל אביב

1800-800-441 :TEL

 

E-mail: info@tamir-air.co.il
השכרת מטוסים ומסוקים  טיסה במסוק  טיסות טיולים  טיסות מנהלים ועסקים  טיסות פרטיות בארץ  טיסות פרטיות לחו"ל  מטוס מנהלים  מטוס פרטי  תצלומי אוויר  טיסה פרטית במסוק  השכרת מטוס פרטי  מטוס פרטי לקפריסין  טיסות עסקים פרטיות  צילום אווירי  טיסות פרטיות לאילת  מטוסים פרטיים  טיסה פרטית לקפריסין  טיסה פרטית לאירופה  טיסה פרטית בשמי הארץ  השכרת הליקופטר  טיסה פרטית לחו"ל  מטוס פרטי לכרתים  טיסה פרטית לאילת  טיסות פרטיות בישראל  צילומי אוויר  טיסה בשמי הארץ  טיסות בשמי הארץ  טיסות כיף  טיסת חוויה  טיסות בשמי ישראל  

פרופיל - עיצוב גרפי