ספק מורשה של משרד הבטחון

טיסות פרטיות בארץ

 
         
        מעוניין להגיע לעיר אחרת בזמן הקצר ביותר? חולם לטוס במטוס פרטי? טמיר נתיבי אוויר יספקו עבורך מיידית את החוויה ואת הרצונות. אצלנו תוכלו ליהנות ממטוסים פרטיים, טיסות פרטיות בארץ וגם בחו"ל. באפשרותך לבחור את האופציה הנוחה בה אנחנו מטיסים אותך ליעדך וממתינים לך עד החזרה, או אופציה שנייה וזולה יותר היא טיסה בכיוון אחד. בשתי האופציות תוכל ליהנות מטיסה בטוחה ונעימה בשירות אישי ואדיב מצוות המטוס. כמו כן, טמיר נתיבי אוויר מפנקים את לקוחותיהם בשירות VIP עם שירותים נלווים. נוכל להסיע אותך לשדה התעופה, לעשות צ'ק אין, לטפל בכבודה שלך ולהעניק לך שהות חלקה בשדה. נארח אותך כיד המלך עם ארוחות עשירות וטריות, צוות הדיילות שלנו ידאגו כי נוח לך, נעים לך ואתה שבע רצון. בין היתר תוכל לקבל שירות של לימוזינה משדה התעופה עד ליעד שתחפוץ בו במידה ואתה מתכוון ללון ביעד המבוקש, נוכל להזמין עבורך בית מלון איכותי ברמה גבוהה שיהיה קרוב למקום בו יהיו עיסוקיך.

נוחות מקסימאלית

טיסה פרטית מתאימה בדרך כלל לאנשי עסקים שצריכים להיות בפגישות מרגע לרגע. או כמובן למשפחות שמעוניינות לנפוש בעיר שרחוקה להם בנסיעה עם רכב. טיסה פרטית מעניקה לך את הנוחות המקסימאלית ומאפשרת לך להתחיל את היום באופן הרגוע ביותר. טמיר נתיבי אוויר מבטיחים ללקוחות שלהם בטיחות ברמה הגבוהה ביותר. המטוסים מאובטחים ומוכנים לטיסה, לאחר שנבדקו ואושרו על ידי טכנאים מוסמכים של התעשייה האווירית. טמיר נתיבי אוויר מחזיקים בתעודות מתוך תקן התעופה האזרחי. ניתן לראות כי יש לך עסק עם החברה הטובה ביותר לתעופה אזרחית, עם ניסיון של שנים ובותק רב בטיסות ושירות.

שירות אדיב ומקצועי

אחרי שתטוס עם חברת טמיר נתיבי אוויר, לא תוכל לחזור לאחור. עם שירות אדיב ומקצועי של צוות ברמה אחרת ממה שאתה מכיר. הדיילות שלנו לא יחמיצו פנים כשתבקש מהן שמיכה, הן אפילו יתנדבו לכסות אותך. אנחנו דואגים שכל לקוח יצא מהמטוס עם חיוך ולא יאמין כי הרגע עבר טיסה באוויר. נשמח לשוחח עימך ולספר לך עוד קצת על השירותים שלנו, השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם. 

נמל התעופה שדה דב, תל אביב

1800-800-441 :TEL

 

E-mail: info@tamir-air.co.il
השכרת מטוסים ומסוקים  טיסה במסוק  טיסות טיולים  טיסות מנהלים ועסקים  טיסות פרטיות בארץ  טיסות פרטיות לחו"ל  מטוס מנהלים  מטוס פרטי  תצלומי אוויר  טיסה פרטית במסוק  השכרת מטוס פרטי  מטוס פרטי לקפריסין  טיסות עסקים פרטיות  צילום אווירי  טיסות פרטיות לאילת  מטוסים פרטיים  טיסה פרטית לקפריסין  טיסה פרטית לאירופה  טיסה פרטית בשמי הארץ  השכרת הליקופטר  טיסה פרטית לחו"ל  מטוס פרטי לכרתים  טיסה פרטית לאילת  טיסות פרטיות בישראל  צילומי אוויר  טיסה בשמי הארץ  טיסות בשמי הארץ  טיסות כיף  טיסת חוויה  טיסות בשמי ישראל  

פרופיל - עיצוב גרפי