ספק מורשה של משרד הבטחון

מטוס מנהלים

 
         
        מטוס מנהלים לטיסה נעימה יותר

נמאס לך לשבת במחלקת תיירים בטיסה ולשמוע תינוקות צורחים? בין אם אתה נוסע לפגישת עסקים או בין אם אתה נוסע לחופשה, מטוס מנהלים של חברת טמיר נתיבי אוויר יוכל לשרת אותך בטיסה נעימה, שקטה, רגועה ובטוחה. אין כמו להעביר את שעות הסרק של הטיסה באווירה נוחה שתאפשר לך לעסוק בדברים אחרים בלי להרגיש שאתה על מטוס. טמיר נתיבי אוויר מציעים ללקוחותיהם מלבד טיסה פרטית עם מטוס מנהלים או אולי מסוק פרטי, מגוון אופציות שיהפכו את הטיול שלכם לנוח יותר.

טיפול בכבודה ובבירוקרטיה של שדה התעופה

טמיר נתיבי אוויר מבקשים עבורך מקסימום של נוחות, השירות שלנו הוא לאפשר לך להגיע ליעד שלך בבטחה ובקלות. אנחנו נארגן עבורך את כל מה שקשור להכנה לעלייה למטוס. כל מה שתצטרך הוא לעבור בביטחון ומשם ישירות למטוס המנהלים שלנו. כמו כן, בהגיעך ליעד נטפל בכבודה שלך, אתה תצטרך רק לעבור דרך הביטחון ובדיקת דרכונים.

קייטרינג כשר לפי טעמך

מטוס מנהלים מכיל צוות מיומן ומקצועי, הדיילות שלנו אדיבות ומעניקות שירות איכותי ברמה אחרת. לפי הזמנה מראש, נוכל להזמין לך קייטרינג כשר לפי הטעם האישי שלך. לא עוד אוכל קפוא של מטוסי נוסעים, אנחנו נספק לך מנות של מסעדות.

שירותי אבטחה

אם תחפוץ באבטחה אישית תוכל לבחור בין אבטחה גלויה לאבטחה סמויה. טמיר נתיבי אוויר עובד עם המאבטחים הטובים ביותר במדינה, יוצאי שירות צבאי ברמה הגבוהה ביותר. הביטחון שלך חשוב לנו.

הזמנת בתי מלון

נחסוך ממך את הזמן בחיפוש בתי מלון מרכזיים ונוחים, שיאפשרו לך להגיע לכל מקום שתצטרך בזמן קצר. לפי התקציב שתאשר לנו, נזמין לך בית מלון ברמה הגבוהה ביותר שיעניק לך נחיתה רכה.

ארגון מדריכי טיול

במידה והנסיעה שלך היא לצורכי הנאה, נארגן לך מדריך טיולים מהטובים ביותר. איתו תוכל לראות את האתרים היפים ביותר ביעד שלך, לשמוע על ההיסטוריה, ללמוד אילו מסעדות טובות יש באזור ומה עושים בשעות הפנאי.

אצלנו בטמיר נתיבי אוויר מעניקים הכול בשביל הלקוח, כשאתה שבע רצון ומרוצה אנחנו מבינים שעשינו את העבודה שלנו. לטיסה נוחה, בטוחה ואיכותית צלצל עכשיו ונעמוד לשירותך בכל רגע.

נמל התעופה שדה דב, תל אביב

1800-800-441 :TEL

 

E-mail: info@tamir-air.co.il
השכרת מטוסים ומסוקים  טיסה במסוק  טיסות טיולים  טיסות מנהלים ועסקים  טיסות פרטיות בארץ  טיסות פרטיות לחו"ל  מטוס מנהלים  מטוס פרטי  תצלומי אוויר  טיסה פרטית במסוק  השכרת מטוס פרטי  מטוס פרטי לקפריסין  טיסות עסקים פרטיות  צילום אווירי  טיסות פרטיות לאילת  מטוסים פרטיים  טיסה פרטית לקפריסין  טיסה פרטית לאירופה  טיסה פרטית בשמי הארץ  השכרת הליקופטר  טיסה פרטית לחו"ל  מטוס פרטי לכרתים  טיסה פרטית לאילת  טיסות פרטיות בישראל  צילומי אוויר  טיסה בשמי הארץ  טיסות בשמי הארץ  טיסות כיף  טיסת חוויה  טיסות בשמי ישראל  

פרופיל - עיצוב גרפי