0

מספר נוסעים מקס' + צוות

0

קמ"ש מהירות טיסה מקס'

0

ק"מ טווח טיסה

0

מספר נוסעים מקס' + צוות

0

קמ"ש מהירות טיסה מקס'

0

ק"מ טווח טיסה

מטוס מנהלים - AVRO 146 RJ70

ה avro146, הוא מטוס מנהלים ייחודי, המביא לידי ביטוי את מכלול הצרכים הנדרשים לכל מי שמבקש ליהנות מחוויית טיסה פרטית ברמה אחרת.

המטוס מכיל עשרים ושישה (26) מושבי עור נוחים במיוחד, בכל אחד מהם (זולת הספה המרכזית) קיימת האפשרות להטיה לאחור בזווית המאפשרת טיסה בנוחות מירבית. בכל אחת מן הכורסאות מותקן הדום לרגליים, להגברת תחושת הנוחות.

פנים המטוס מחולק לשני אגפים שונים המופרדים באמצעות דלת הזזה חשמלית.

בשלוחת המטוס הקדמית המונה ארבע עשר (14) מקומות ישיבה ניתן למצוא ארבע שולחנות מעץ מהגוני, המשמשים את הנוסעים למגוון צרכים וביניהם קיום פגישות עבודה, עמדות לעבודה עצמית וכמובן לטובת ארוחות המוגשות במטוס.

בחלק זה של המטוס ישנה גם ספת עור ארוכה, ושתי כורסאות הניתנות הן להטיה והן להזזה  לכיוונים שונים, על מנת לאפשר קיום מעגלי שיח במהלך הטיסה עצמה.

חלק זה של  המטוס מצויד גם במסכי LCD המציגים את נתוני הטיסה במהלך הטיסה עצמה, כמו גם יכולת לצפות בתהליך ההמראה והנחיתה באמצעות מצלמת חזית המוצבת בתא הטייס. עוד ניתן למצוא בחלק זה של המטוס מסך LCD בגודל 42 אינטש אליו מחוברת מערכת מולטימדיה עם נגן DVD וארבעה רמקולים איכותיים הפזורים בצידי המטוס לקבלת תוצאת שמע איכותית ומפנקת.

בשלוחה האחורית של המטוס, ייהנו הנוסעים משניים עשר מושבי עור רחבים, בפריסה זוגית לאורך שלוש שורות רודפות.

המטוס מצויד בשני תאי שירותים, הן בחלקו הקדמי והן בחלקו האחורי של המטוס.

ה avro146 מתוצרת aero space u.k, מצויד בארבעה מנועים שקטים, ובעל יכולת טיסה למרחק של עד 2700 ק"מ, בגובה של 31,000 רגל, במשקל כולל של עד 35 טון.

למטוס עצמו יש תא מטען גדול במיוחד, המאפשר לכל אחד מן הנוסעים להביא עימו לטיסה כבודה אישית.